Лаптоп Dell Latitude 5520 - Core i5-1135G7 - 8GB - 256GB PCIe NVMe
1,883.00 € / 3,682.83 лв
Спецификации
| Описание | |
| Инсталирана операционна система | Linux Ubuntu |
| Процесор | Intel Core i5 1135G7 |
| Брой ядра на CPU | 4 |
| CPU Cache Size | 8 MB |
| Turbo Clock Rate | до 4.2 GHz |
| Процесор - Име на ядро | Tiger Lake |
| Цокъл на процесора | 1449 |
| Installed RAM | 8 GB (1 slot ) |
| Maximum Installable RAM | 64 GB |
| Общ брой слотове за памет | 2 |
| Технология на паметта | DDR4 SDRAM |
| Форм фактор на паметта | SODIMM 260-pin |
| Solid State Drive | 256 GB PCIe NVMe M.2 |
| Дължина на диагонала на екрана | 15.6 инча |
| Вид матрица | IPS |
| Тип на екрана | LCD |
| Максимална резолюция | 1920x1080 |
| Изображение - съотношение на размерите | 16:9 |
| Характеристики на дисплея | Светодиод (Подсветка) / Full HD / Anti-Glare / WVA |
| Чипсет на видео карта | Intel Iris Xe Graphics |
| Уеб камера | 720p |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio |
| Порт за слушалки | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Аудио чипсет | Realtek ALC3204 |
| Технология на батерията | Литиево Йонна |
| Тип захранващи конектори | USB-C |
| Вградени устройства | Touchpad / Speakers / Микрофон / Card Reader |
| Поддържани протоколи за обмен на данни | Gigabit Ethernet / Fast Ethernet / Ethernet |
| LAN | Gigabit Ethernet / 1 (RJ-45) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| WI-FI | IEEE 802.11ax Wi-Fi 6 |
| WLAN | M.2 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Thunderbolt 4 | 2 (USB Type-C) |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| Тип флаш памет | Micro SD / Micro SDHC / Micro SDXC |
| Височина | 19.87 мм |
| Дълбочина | 233.3 мм |
| Ширина | 357.8 мм |
| Номинално тегло | 1.59 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Dell |
|
Адрес |
Round Rock, TX 78682, United States |
|
Контакти |
(877) 289-3355 |