Компютър All In One Dell Inspiron 5400 - 23.8 инча - Intel Core i5 - 8GB - GeForce MX330 - 512GB PCIe NVMe
2,160.00 € / 4,224.59 лв
Спецификации
| Описание | |
| Тип система | Персонален компютър |
| Брой високоговорители | 2 |
| Име на операционна система | Microsoft Windows 10 Home |
| Инсталирана видео памет | 2 GB |
| Процесор | Intel Core i5 1135G7 |
| Брой ядра на CPU | 4 |
| Количество инсталирана системна памет | 8 GB |
| Максимално количество на инсталирана памет | 32 GB |
| Общ брой слотове за памет | 2 |
| Тип паметта | DDR4 SDRAM, GDDR5 SDRAM |
| Скорост/честота на паметта | 2666MHz(PC4-21300) |
| Solid State Drive | 512 GB PCIe NVMe M.2 |
| Брой вътрешни гнезда за 2,5-инчови устройства | 1 |
| Вграден | Storage Controller: PCI-Express (M.2) / Storage Controller: SATA III-600 |
| Големина на използваната част от екрана | 23.8" |
| Тип на екрана | LCD |
| Максимална резолюция | 1920x1080@60Hz |
| Характеристики на дисплея | Светодиод (Подсветка) / Full HD / Матов / WVA |
| Технология на дисплея | Активна TFT матрица |
| Чипсет на видео карта | NVIDIA GeForce MX330 |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Аудио изход | 1 (3.5 мм жак) |
| Вградени устройства | Микрофон / Четец за флаш карти / Web Cam |
| Поддържани протоколи за обмен на данни | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| LAN | Gigabit Ethernet, 1 (RJ-45) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| WI-FI | IEEE 802.11ax Wi-Fi 6 |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| USB 3.1 Gen 2 | 1 (USB 3.1 (type C)) |
| USB 3.1 | 3 (USB 3.1 (type A)) |
| USB 2.0 | 1 (USB 2.0 (type A)) |
| Тип флаш памет | SD / SDHC / SDXC |
| Външен цвят | Сребрист |
| Височина | 351.65 мм |
| Дълбочина | 41.8 мм |
| Ширина | 539.65 мм |
| Номинално тегло | 5.02 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 36 мес. |
| Тип входни устройства | Мишка и Клавиатура |
Производител на продукта
|
Производител |
Dell |
|
Адрес |
Round Rock, TX 78682, United States |
|
Контакти |
(877) 289-3355 |