Лаптоп Dell Inspiron 3584 - i3-7020U / 4GB / 128GB
689.00 € / 1,347.57 лв
Характеристики
| Процесор: | Intel Core i3-7020U |
|---|---|
| Работна честота: | 2.30GHz / 3MB cache |
| Брой ядра: | 2 с |
| RAM памет: | 4GB / Макс. обем 16GB |
| Тип RAM: | DDR4 2666MHz |
| Графична карта: | Intel UHD Graphics 620 (Вградена) |
| Дисплей: | 15.6 инча с матово покритие против отблясъци |
| Разделителна способност: | FullHD 1920x1080 пиксела |
| SSD диск: | 128GB M.2 PCIe NVMe |
| Оптично устройство: | Без DVD±RW |
| Камера: | Да |
| Аудио: | Два вградени високоговорителя |
| Мрежа: | 10/100 Mbps |
| Безжична връзка: |
|
| Интерфейси: |
|
| Операционна система: | Linux |
| Четец за карти: | Да |
| Цвят: | Черен |
| Батерия: | 3-клетъчна / 42Whr |
| Размери: | 380 x 258 x 20 мм |
| Тегло: | 2,0 кг |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Партиден номер: | 5397184273456 |
Производител на продукта
|
Производител |
Dell |
|
Адрес |
Round Rock, TX 78682, United States |
|
Контакти |
(877) 289-3355 |