Извит монитор Dell C3422WE - 34.14-инча - 3440x1440 - IPS
1,357.00 € / 2,654.06 лв
Спецификации
| Описание | |
| Curve Radius | 3800R |
| Дължина на диагонала на екрана | 34.14 инча |
| Вид матрица | IPS |
| Тип на екрана | LCD |
| Gamut | Rec. 709 99% / sRGB 99% |
| Максимална резолюция | 3440x1440 |
| Време за реакция | 5 ms |
| Максимална скорост на видео-опресняване | 60 Hz |
| Изображение - съотношение на размерите | 21:9 |
| Контраст | 1 000 : 1 |
| Яркост | 300 cd/m2 |
| Големина на точката | 0.2325 мм |
| Обработка на екрана | Anti-Glare / Hard Coating 3H |
| Поддържани цветове | 1.07B |
| Характеристики на дисплея | Бял светодиод (Подсветка) / Flicker-free Technology / Curved Technology / Normal Response Time: 8 ms |
| Макс. вертикален ъгъл | 178 ° |
| Макс. хоризонтален ъгъл | 178 ° |
| Ergonomic Features | Tilt / Height Adjustable / Swivel |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Вградени устройства | Front Camera 5MP |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 (USB 3.2 (type B)) / 2 (USB 3.2 (type C)) / 3 (USB 3.2 (type A)) |
| Headphones | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Видове монтаж | Десктоп / За монтаж на стена |
| Тип на резбата | Dot Pitch |
| Височина | 434.34 мм / 457.2 мм |
| Дълбочина | 81.28 мм / 233.68 мм |
| Ширина | 815.34 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
| Характеристики за сигурност | Security Lock Slot |
Производител на продукта
|
Производител |
Dell |
|
Адрес |
Round Rock, TX 78682, United States |
|
Контакти |
(877) 289-3355 |