Дънна платка MSI B450M-A PRO MAX - AM4 - DDR4 - Micro-ATX
Цена:
122.00 € / 238.61 лв
Продукти от същата категория
130.00 € / 254.26 лв
118.00 € / 230.79 лв
58.00 € / 113.44 лв
101.00 € / 197.54 лв
109.00 € / 213.19 лв
Спецификации
| Описание на продукта | |
| LAN интегриран | Да |
| PS/2 | 2 |
| Аудио интегрирано | Да |
| Предлага метод за проверка за грешки | non-ECC |
| Процесор | AMD Athlon / AMD A series / AMD Ryzen Series |
| Тип захранващ конектор | 24+4 pin |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Цокъл на процесора | AM4 |
| Максимално количество на инсталирана памет | 64 GB |
| Общ брой слотове за памет | 4 |
| Тип паметта | DDR4 SDRAM |
| Скорост/честота на паметта | 1866MHz(PC4-14900) / 2133MHz(PC4-17000) / 2400MHz(PC4-19200) / 2667MHz(PC4-21300) / 2800MHz(PC4-22400) / 2933MHz(PC4-23400) / 3000MHz(PC4-24000) / 3200MHz(PC4-25600) / 3466MHz(PC4-27700) / 3733MHz(PC4-29800) / 3866MHz(PC4-30900) / 4000MHz(PC4-32000) / 4133MHz(PC4-33066) |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels / Небуферирана / XMP |
| Вграден | Storage Controller - Supports - Ниво 0 / Ниво 1 / Ниво 10 / SATA III-600 (4) / Storage Controller - PCIe/SATA (1 x M.2 (Key M)) |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio |
| Аудио чипсет | Realtek ALC892 |
| PCI Express 2.0 x1 | 1 |
| PCI Express 3.0 x16 | 1 |
| Аудио интерфейс | 3 (3.5 мм мини жак) |
| Поддържани протоколи за обмен на данни | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Чипсет на мрежова карта | Realtek RTL8111H |
| DVI | 1 (DVI-D) |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 4 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| Височина | 200 мм |
| Ширина | 236 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
| Чипсет на дънната платка | AMD B450 |
Производител на продукта
| Производител | MSI |
| Адрес | No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan |
| Контакти | +886-2-3234-5599 #1356 |
Коментари
Категории: Компоненти за компютър Дънни платки
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Дънна платка MSI B450M-A PRO MAX - AM4 - DDR4 - Micro-ATX е възможно да има несъответствия.