Дънна платка Gigabyte X470 AORUS GAMING 5 WIFI / AM4
418.00 € / 817.54 лв
Полезни връзки:
Още дънни платки
Характеристики
| Процесор | |
|---|---|
| Чипсет на дънната платка: | AM4 |
| Процесор: |
|
| Цокъл на процесора: | AM4 |
| Макс. брой инсталирани процесори: | 1 |
| Рам Памет | |
| Тип памет: | DDR4 |
| Скорост/честота на паметта: | 3200(O.C.) / 3000(O.C.) / 2933 / 2667 / 2400 / 2133 MHz |
| Максимално количество на инсталирана памет: | 64 GB |
| Общ брой слотове за памет: | 4 |
| Характеристики на паметта: | Двуканална DDR |
| Поддържа: |
|
| Видео - вградено в CPU | |
| Видео портове: |
|
| Споделена памет: | До 2 GB |
| Слотове | |
| PCI Express x16: | 1 x PCI Express 3.0 x16 |
| PCI Express x1: | 2 x PCI Express x1 |
| Аудио | |
| Аудио интегрирано: | Да |
| Разположение на устройството: | Вграден |
| Аудио чипсет: | Realtek ALC1220-VB codec |
| Тип аудио изход: | 2/4/5.1/7.1 канален съраунд |
| Мрежа | |
| LAN интегриран: | Да |
| Чипсет на мрежова карта: | Realtek GbE LAN |
| Поддържани протоколи за обмен на данни: | Gigabit LAN 10/100/1000 Mb/s |
| Дисков контролер | |
| Тип дисков контролер: |
|
| RAID масив: | Raid 0 / Raid 1 / Raid 10 |
| Заден панел - I/O портове | |
| HDMI: | 1 |
| USB 3.1 Gen 1: | 4 |
| USB 3.1 Gen 2 Type-A: | 1 |
| USB Type-C: | 1 |
| USB 2.0/1.1: | 4 |
| RJ-45 (LAN Port): | 1 |
| Аудио жакове: | 5 |
| S/PDIF: | 1 |
| Antenna Connectors: | 2 |
| Други характеристики | |
| BIOS характеристики: |
|
| Размери | |
| Форм фактор: | ATX |
| Размери: | 30.5 x 24.4 см |
Производител на продукта
|
Производител |
Gigabyte |
|
Адрес |
Belmont House, Belmont Rd, Uxbridge, UB8 1HE, UK |
|
Контакти |
+44 020 3627 0000 |