Дънна платка Asrock Z790 RIPTIDE WIFI - LGA1700 - DDR5 - ATX
234.00 € / 457.66 лв
Спецификации
| Описание | |
| LAN интегриран | Да |
| Plug-in-card | Wi-Fi Controller - 1 x M.2 (Key E) |
| Архитектура | Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 / Intel Hybrid Technology / Intel Thermal Velocity Boost / Intel Adaptive Boost Technology |
| Аудио интегрирано | Да |
| Вграден видео контролер | Да |
| Дънна платка - характеристики | AMD CrossFire technology / RGB LED |
| Предлага метод за проверка за грешки | non-ECC |
| Процесор | Intel 12-то поколение / Intel 13-то поколение / Intel 14-то поколение |
| Тип захранващ конектор | 24+8 pin |
| Форм фактор | ATX |
| Максимално количество на инсталирана памет | 192 GB |
| Общ брой слотове за памет | 4 |
| Тип паметта | DDR5 SDRAM |
| Скорост/честота на паметта | 8000MHz |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels / Небуферирана / XMP 3.0 |
| Вграден | Storage Controller - Supports - Ниво 0 / Ниво 1 / Ниво 10 / Ниво 5 / PCI Express 5.0 x4 (1 x M.2 (Key M)) / Storage Controller - Supports - Ниво 0 / Ниво 1 / Ниво 10 / Ниво 5 / PCI Express 4.0 x4 (4 x M.2 (Key M)) / Storage Controller - Supports - Ниво 0 / Ниво 1 / Ниво 10 / Ниво 5 / SATA III-600 (8) |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio |
| Аудио чипсет | Realtek ALC1220 |
| PCI Express 3.0 x1 | 1 |
| PCI Express 4.0 x16 | 1 |
| PCI Express 5.0 x16 | 1 |
| Аудио интерфейс | 3 (3.5 мм мини жак) |
| Поддържани протоколи за обмен на данни | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet / 2.5 Gbps |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Чипсет на мрежова карта | Killer E3100G |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| WI-FI | IEEE 802.11be Wi-Fi 7 |
| Antenna | 2 |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| USB 3.2 Gen 2 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 (USB 3.2 (type C)) / 4 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| Височина | 244 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
| Чипсет на дънната платка | Intel Z790 |
Производител на продукта
|
Производител |
Asrock |
|
Адрес |
2F., No.37, Sec.2, Jhongyang S. Rd., Beitou District, Taipei City 112, Taiwan |
|
Контакти |
info@asrock.com.tw |