Дънна платка ASROCK X870E Nova Wi-Fi - AM5 - DDR5 - Extended ATX
352.00 € / 688.45 лв
Полезни връзки:
Още дънни платки
Спецификации
| Описание | |
| EAN код | 4710483949654 |
| LAN интегриран | Да |
| Plug-in-card | Wi-Fi Controller - 1 x M.2 (Key E) |
| S/PDIF-out Optical | 1 (TOSLINK) |
| USB 4.0 | 2 (USB 4.0 (type C)) |
| Аудио интегрирано | Да |
| Вграден видео контролер | Да |
| Вход за микрофон | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Предлага метод за проверка за грешки | ECC / non-ECC |
| Процесор | AMD Ryzen 7000 / AMD Ryzen 8000 / AMD Ryzen 9000 |
| Форм фактор | Extended ATX |
| Цокъл на процесора | AM5 |
| Максимално количество на инсталирана памет | 256 GB |
| Общ брой слотове за памет | 4 |
| Тип паметта | DDR5 SDRAM |
| Скорост/честота на паметта | 8200MHz |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels / Небуферирана / XMP / AMD EXPO |
| Вграден | Storage Controller - Supports - Ниво 0 / Ниво 1 / Ниво 10 / PCI Express 5.0 x4 (1 x M.2 (Key M)) / Storage Controller - Supports - Ниво 0 / Ниво 1 / Ниво 10 / PCI Express 4.0 x4 (3 x M.2 (Key M)) / Storage Controller - Supports -Ниво 0 / Ниво 1 / Ниво 10 / SATA III-600 (4) / Storage Controller - PCIe 3.0 x2/SATA (1 x M.2 (Key M)) |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| Аудио изход | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio / Nahimic Audio |
| Аудио чипсет | Realtek ALC4082 |
| PCI Express 3.0 x1 | 1 |
| PCI Express 3.0 x16 | 1 |
| PCI Express 5.0 x16 | 1 |
| Поддържани протоколи за обмен на данни | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet / 2.5 Gbps / 5 Gbps |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Чипсет на мрежова карта | Realtek RTL8126 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| WI-FI | IEEE 802.11a / IEEE 802.11b / IEEE 802.11g / IEEE 802.11n Wi-Fi 4 / IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 / IEEE 802.11ax Wi-Fi 6 / IEEE 802.11ax Wi-Fi 6E / IEEE 802.11be Wi-Fi 7 |
| Antenna | 2 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| USB 3.2 Gen 2 | 5 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 3 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| Височина | 244 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
| Чипсет на дънната платка | AMD X870E |
Производител на продукта
|
Производител |
Asrock |
|
Адрес |
2F., No.37, Sec.2, Jhongyang S. Rd., Beitou District, Taipei City 112, Taiwan |
|
Контакти |
info@asrock.com.tw |