Дънна платка ASROCK X670E Steel Legend - AM5 - DDR5 - ATX
258.00 € / 504.60 лв
Спецификации
| Описание | |
| BIOS тип | UEFI |
| BIOS характеристики | 256Mb AMI UEFI Legal BIOS with GUI support |
| LAN Architecture | Вграден: Gigabit Ethernet (Realtek RTL8111) |
| LAN интегриран | Да |
| S/PDIF-out Optical | 1 (TOSLINK) |
| Аудио интегрирано | Да |
| Дънна платка - характеристики | AMD CrossFire technology / RGB LED |
| Предлага метод за проверка за грешки | Non-ECC |
| Процесор | AMD Ryzen 7000 |
| Форм фактор | ATX |
| Цокъл на процесора | AM5 |
| Максимално количество на инсталирана памет | 128 GB |
| Общ брой слотове за памет | 4 |
| Тип паметта | DDR5 SDRAM |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Характеристики на паметта | Небуферирана / XMP / AMD EXPO |
| Вграден | Storage Controller - Supports - Ниво 0 / Ниво 1 / Ниво 10 / SATA III-600 (4) / Storage Controller - Supports - Ниво 0 / Ниво 1 / Ниво 10 / PCI Express 5.0 x4 (1 x M.2) / Wi-Fi Controller - 1 x M.2 (Key E) / Storage Controller - PCI Express 4.0 x4 (3 x M.2 (Key E)) |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio / Nahimic Audio |
| Аудио чипсет | Realtek ALC S1220 |
| PCI Express 3.0 x1 | 1 |
| PCI Express 3.0 x16 | 1 |
| PCI Express 5.0 x16 | 1 |
| Аудио интерфейс | 2 (3.5 мм мини жак) |
| Поддържани протоколи за обмен на данни | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet / 2.5 Gbps |
| LAN | 2 (RJ-45) |
| Чипсет на мрежова карта | Realtek RTL8125BG |
| Bluetooth | Да |
| WI-FI | IEEE 802.11ax Wi-Fi 6 |
| Antenna | 2 |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| USB 3.2 Gen 2 x2 | 1 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 6 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 2.0 | 4 (USB 2.0 (type A)) |
| Височина | 244 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
| Чипсет на дънната платка | AMD X670 |
Производител на продукта
|
Производител |
Asrock |
|
Адрес |
2F., No.37, Sec.2, Jhongyang S. Rd., Beitou District, Taipei City 112, Taiwan |
|
Контакти |
info@asrock.com.tw |