Дънна платка ASROCK H610M-H2/M.2 - LGA1700 - DDR5 - Micro-ATX
62.00 € / 121.26 лв
Полезни връзки:
Още дънни платки
Спецификации
| Описание | |
| LAN интегриран | Да |
| PS/2 | 1 |
| Архитектура | Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 / Intel Hybrid Technology |
| Аудио интегрирано | Да |
| Вграден видео контролер | Да |
| Предлага метод за проверка за грешки | non-ECC |
| Процесор | Intel 12-то поколение / Intel 13-то поколение / Intel 14-то поколение |
| Форм фактор | Micro ATX |
| Цокъл на процесора | 1700 |
| Максимално количество на инсталирана памет | 96 GB |
| Общ брой слотове за памет | 2 |
| Тип паметта | DDR5 SDRAM |
| Скорост/честота на паметта | 4800MHz(PC5-38400) / 5600MHz(PC5-44800) |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels / Небуферирана / XMP 3.0 |
| Вграден | Storage Controller - SATA III-600 (4) / Storage Controller - PCIe NVMe 3.0 x4 (1 x M.2 (Key M)) |
| Чипсет на видео карта | Intel Iris Xe Graphics |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio |
| Аудио чипсет | Realtek ALC897 |
| PCI Express 3.0 x1 | 1 |
| PCI Express 4.0 x16 | 1 |
| Аудио интерфейс | 3 (3.5 мм мини жак) |
| Поддържани протоколи за обмен на данни | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Чипсет на мрежова карта | Realtek RTL8111H |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 2.0 | 4 (USB 2.0 (type A)) |
| Височина | 193 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
| Чипсет на дънната платка | Intel H610 |
Производител на продукта
|
Производител |
Asrock |
|
Адрес |
2F., No.37, Sec.2, Jhongyang S. Rd., Beitou District, Taipei City 112, Taiwan |
|
Контакти |
info@asrock.com.tw |
