Спецификации
| Описание | |
| Driver Diameter | 53 mm |
| EAN код | 4710483772238 |
| Impedance | 32 Ω |
| In-Cord контрол | Бутон за изключване на звук / Volume |
| Sensitivity | 113 dB |
| Интерфейс на микрофон | 2.2 kΩ |
| Компоненти | 2 колонки |
| Микрофон - Форм фактор | Rotary Arm |
| Слушалки - Технология | Dynamic |
| Технология на свързване | С кабел |
| Характеристики на микрофона | Noise Cancelling |
| Чувствителност на микрофона | -113 dB |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Честотен диапазон | 20Hz-20kHz |
| Външен цвят | Черен/Зелен |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Cougar |
|
Адрес |
16720 Chestnut Street, Unit C City of Industry, CA 91748, U.S.A. |
|
Контакти |
+1-626-336-6588 |