Геймърски слушалки Cougar VM410 PS
- Наличност: Изчерпан
- Модел: CG3H550P53S0001
- EAN: CG3H550P53S0001
Продуктът е разгледан 392 пъти
Цена:
150.00 € / 293.37 лв
Продукти от същата категория
Технология на свързване:С кабелДължина на кабела:2 метраТип аудио изход:СтереоСлушалки - Чувствителност:100 dBГоворител:50 ммСлушалки - Импеданс:32 ΩЧ..
17.38 € / 33.99 лв
20.96 € / 40.99 лв
161.00 € / 314.89 лв
161.00 € / 314.89 лв
119.00 € / 232.74 лв
119.00 € / 232.74 лв
Спецификации
| Описание на продукта | |
| Driver Diameter | 53 mm |
| EAN код | 4710483772221 |
| Impedance | 32 Ω |
| In-Cord контрол | Бутон за изключване на звук / Volume |
| Sensitivity | 113 dB |
| Интерфейс на микрофон | 2.2 kΩ |
| Компоненти | 2 колонки |
| Микрофон - Форм фактор | Rotary Arm |
| Слушалки - Технология | Dynamic |
| Технология на свързване | С кабел |
| Характеристики на микрофона | Noise Cancelling |
| Чувствителност на микрофона | -113 dB |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Честотен диапазон | 20Hz-20kHz |
| Външен цвят | Черен/Син |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
| Производител | Cougar |
| Адрес | 16720 Chestnut Street, Unit C City of Industry, CA 91748, U.S.A. |
| Контакти | +1-626-336-6588 |
Коментари
Категории: Геймърски слушалки
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Геймърски слушалки Cougar VM410 PS е възможно да има несъответствия.