Геймърски слушалки Cougar Phontum S Pink - Микрофон
141.00 € / 275.77 лв
Спецификации
| Описание | |
| Driver Diameter | 53 mm |
| Impedance | 32 Ω |
| Sensitivity | 98 dB |
| Дължина на кабела | 1.2 м |
| Интерфейс на микрофон | 2200 Ω |
| Микрофон - Форм фактор | Detachable |
| Слушалки - Технология | Dynamic |
| Технология на свързване | С кабел |
| Характеристики | Noise Isolation / Dual Chamber System / Graphene Diaphragms / Сardioid Microphone |
| Характеристики на микрофона | Noise Cancelling |
| Честотен диапазон изход/вход на микрофон | 100Hz - 10kHz |
| Чувствителност на микрофона | -47 dB |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Честотен диапазон | 20Hz-20kHz |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Cougar |
|
Адрес |
16720 Chestnut Street, Unit C City of Industry, CA 91748, U.S.A. |
|
Контакти |
+1-626-336-6588 |