Геймърски слушалки Cougar Phontum Pro Prix - 7.1 Virtual Surround
179.00 € / 350.09 лв
Спецификации
| Описание | |
| Driver Diameter | 53 mm |
| EAN код | 4710483771910 |
| Impedance | 32 Ω |
| Mount Type | Head-band |
| Sensitivity | 98 dB |
| Аудио контроли | Потенциометър за звук / Mute Microphone |
| Аудио система - тип | Headset |
| Дължина на кабела | 1.8 м |
| Интерфейс на микрофон | 2200 Ω |
| Компоненти | 2 колонки |
| Микрофон - Форм фактор | Detachable |
| Направление | PC Multimedia / PlayStation 4 / PlayStation 5 |
| Слушалки - Технология | Dynamic |
| Технология на дистанционно управление | С кабел |
| Технология на свързване | С кабел |
| Форм фактор | Full Size (over-ear) |
| Характеристики | RGB Lighting / Graphene Diaphragms |
| Характеристики на микрофона | Noise Cancelling |
| Честотен диапазон изход/вход на микрофон | 100Hz - 10kHz |
| Шум на сигнала на микрофона | -47 dB |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| Честотен диапазон | 20Hz-20kHz |
| USB 2.0 | 1 (USB 2.0 (type A)) |
| Външен цвят | Черен |
| Височина | 225 мм |
| Дълбочина | 198 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Cougar |
|
Адрес |
16720 Chestnut Street, Unit C City of Industry, CA 91748, U.S.A. |
|
Контакти |
+1-626-336-6588 |