Компютърна кутия Cougar MX660 Iron RGB - Midnight Green
126.00 € / 246.43 лв
Полезни връзки:
Още компютърни кутии
Спецификации
| Описание | |
| CPU Cooler Maximum Height | 165 мм |
| EAN код | 4710483771149 |
| Expansion Card Max Length | 410 мм |
| Microphone-In | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Supported Mainboard Form Factor | ATX / Extended ATX / Micro ATX / Mini-ITX / SSI CEB |
| Брой вътрешни гнезда за 3,5-инчови устройства | 2 |
| Брой поддържани дънни платки | 1 |
| Брой разширителни слотове | 9 |
| Вентилатори-брой | 1 x 120 мм |
| Дънна платка - форм фактор | Extended ATX |
| Кутия/Шкаф форм фактор | Midi Tower |
| Макс. брой поддържани вентилатори | 8 |
| Материал на корпуса | Metal / Tempered Glass |
| Шаси характеристики | Window / Supports Liquid Cooling System / RGB LED |
| Брой вътрешни гнезда за 2,5-инчови устройства | 7 |
| Вградени устройства | Reset Button / RGB Control Button |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| USB 3.1 | 1 (USB 3.1 (type C)) |
| USB 3.0 | 2 (USB 3.0 (type A)) |
| Външен цвят | Midnight Green |
| Височина | 495 мм |
| Дълбочина | 474 мм |
| Ширина | 213 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 12 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Cougar |
|
Адрес |
16720 Chestnut Street, Unit C City of Industry, CA 91748, U.S.A. |
|
Контакти |
+1-626-336-6588 |