Геймърска мишка + Подложка Cougar Minos XC Gaming Gear Combo
49.00 € / 95.84 лв
Спецификации
| Описание | |
| EAN код | 4715302442897 |
| Mouse Sensor | ADNS3050 |
| Response Rate | 1000 Hz |
| Брой бутони | 6 |
| Дължина на кабела | 1.8 метра |
| Интерфейс | USB |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 100dpi до 4000dpi |
| Технология на свързване | С кабел |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Функция на бутона | Програмируем |
| Характеристики на мишка | Built-in memory / LED Backlight / 20M Gaming Switches |
| Чувствителност при движение | 4000 dpi |
| Външен цвят | Черен |
| Височина | 38 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 12 месеца |
Характеристики
Разгледайте още геймърски мишки в нашия магазин в гр. Варна.
Производител на продукта
|
Производител |
Cougar |
|
Адрес |
16720 Chestnut Street, Unit C City of Industry, CA 91748, U.S.A. |
|
Контакти |
+1-626-336-6588 |