Компютърна кутия Cougar MG120-G - Mini ITX - Micro ATX - Поддържа водно охлаждане
87.00 € / 170.16 лв
Спецификации
| Описание | |
| EAN код | 4715302442538 |
| Microphone-In | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Supported Mainboard Form Factor | Micro ATX / Mini-ITX |
| Брой вътрешни гнезда за 3,5-инчови устройства | 2 |
| Брой разширителни слотове | 4 |
| Вентилатори-брой | 1 x 120 мм |
| Дънна платка - форм фактор | Micro ATX |
| Кутия/Шкаф форм фактор | Mini Tower |
| Макс. брой поддържани вентилатори | 6 |
| Материал на корпуса | Metal / Tempered Glass |
| Шаси характеристики | Window / Supports Liquid Cooling System |
| Брой вътрешни гнезда за 2,5-инчови устройства | 2 |
| Audio Line-Out | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Вградени устройства | Reset Button |
| USB 3.0 | 1 (USB Type A) |
| USB 2.0 | 1 (USB Type A) |
| Външен цвят | Черен |
| Височина | 415 mm |
| Дълбочина | 400 mm |
| Ширина | 210 mm |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Cougar |
|
Адрес |
16720 Chestnut Street, Unit C City of Industry, CA 91748, U.S.A. |
|
Контакти |
+1-626-336-6588 |