Компютърна кутия Cougar Conquer - Закалено странично стъкло - Both sides
Custom Tabs
Безплатна доставка
Цена:
454.00 € / 887.95 лв
Продукти от същата категория
61.00 € / 119.31 лв
57.00 € / 111.48 лв
83.00 € / 162.33 лв
78.00 € / 152.55 лв
Спецификации
| Описание на продукта | |
| Audio Interface | 2 (3.5 мм мини жак) |
| EAN код | 4715302441166 |
| Supported Mainboard Form Factor | ATX / Micro ATX / Mini-ITX |
| USB3.0 | 2 (USB 3.0 (type A)) |
| Брой вътрешни гнезда за 3,5-инчови устройства | 3 |
| Брой поддържани дънни платки | 1 |
| Брой разширителни слотове | 7 |
| Вентилатори-брой | 3 x 120 мм |
| Дънна платка - форм фактор | ATX |
| Кутия/Шкаф форм фактор | Midi Tower |
| Макс. брой поддържани вентилатори | 5 |
| Материал | Aluminium / Tempered Glass |
| Шаси характеристики | Поддържа водно охлаждане |
| Брой вътрешни гнезда за 2,5-инчови устройства | 4 |
| Височина | 580 мм |
| Дълбочина | 685 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
| Производител | Cougar |
| Адрес | 16720 Chestnut Street, Unit C City of Industry, CA 91748, U.S.A. |
| Контакти | +1-626-336-6588 |
Коментари
Категории: Компоненти за компютър Компютърни кутии
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Компютърна кутия Cougar Conquer - Закалено странично стъкло - Both sides е възможно да има несъответствия.