Водно охлаждане Cougar Aqua 240 мм
Цена:
145.00 € / 283.60 лв
Спецификации
| Описание на продукта | |
| EAN код | 4710483770005 |
| Pump Speed | 3200 rpm |
| Rated Speed Min | 600 RPM |
| Rated Voltage Support | 12 V |
| Waterblock Depth | 60 |
| Waterblock Height | 50 |
| Waterblock Material | Мед |
| Waterblock Width | 60 |
| Вентилатори-брой | 2 x 120*25*120 |
| Включени аксесоари | Дистанционно управление / Bracket / Упътване за бързо стартиране / Screws / Thermal Paste |
| Въздушен поток при определена скорост | 70.64 CFM |
| Лагеруване | Hybrid Bearing |
| Номинален Ток | 0.32 A |
| Номинална разлика в скоростта | ±10 |
| Номинална Скорост | 1800 RPM |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Охладителна система - тип | CPU Cooler |
| Охладителна система - характеристики | Aluminium / RGB LED |
| Поддържани процесорни цокли | Socket 775 / Socket AM2 / Socket 1366 / Socket AM3 / Socket 1156 / Socket 1155 / Socket 2011 / Socket FM1 / Socket AM2+ / Socket AM3+ / Socket FM2 / Socket 1151 / Socket AM4 / Socket 2066 |
| Тип конектор на дънната платка | 4-pin |
| Типично ниво на шум при работа | 35 dB |
| Външен цвят | Черен |
| Височина | 27 мм |
| Ширина | 274 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
| Производител | Cougar |
| Адрес | 16720 Chestnut Street, Unit C City of Industry, CA 91748, U.S.A. |
| Контакти | +1-626-336-6588 |
Коментари
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Водно охлаждане Cougar Aqua 240 мм е възможно да има несъответствия.