Ram памет Corsair DOMINATOR 2 x 4GB DDR3 (CMP8GX3M2A1600C9)
- Наличност: Изчерпан
- Модел: XMS3 DOMINATOR with DHX+
- SKU: CMP8GX3M2A1600C9
Продуктът е разгледан 298 пъти
Цена:
191.00 € / 373.56 лв
Продукти от същата категория
895.00 € / 1,750.47 лв
466.00 € / 911.42 лв
447.00 € / 874.26 лв
125.00 € / 244.48 лв
460.00 € / 899.68 лв
135.00 € / 264.04 лв
Характеристики
| Капацитет: | 2 x 4GB |
| Тип: | DDR3 DIMM KIT |
| Честота: | 1600 MHz |
| Латентност (тайминги): | 9 - 9 - 9 - 24 |
| Работно напрежение: | 1.65V |
Производител на продукта
| Производител | Corsair |
| Адрес | 115 N. McCarthy Blvd., Milpitas, CA 95035, United States |
| Контакти | +1 510-657-8747 |
Коментари
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Ram памет Corsair DOMINATOR 2 x 4GB DDR3 (CMP8GX3M2A1600C9) е възможно да има несъответствия.