Геймърски слушалки Corsair Void ELITE RGB Carbon
100.00 € / 195.58 лв
Спецификации
| Описание | |
| Driver Diameter | 50 мм |
| Impedance | 32 Ω |
| Sensitivity | 116 dB |
| Аудио контроли | Потенциометър за звук / Mute / Power |
| Аудио система - тип | Headset |
| Дължина на кабела | 1.8 м |
| Интерфейс на микрофон | 2000 Ω |
| Компоненти | 2 колонки |
| Слушалки - Технология | Dynamic |
| Технология на свързване | С кабел |
| Форм фактор | Ear-cup |
| Характеристики | Dolby 7.1 Surround Sound / RGB Lighting / Built-in Controls |
| Честотен диапазон изход/вход на микрофон | 100Hz - 10kHz |
| Чувствителност на микрофона | -42 dB |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| Честотен диапазон | 20Hz-30kHz |
| USB | 1 (USB Type A) |
| Външен цвят | Carbon |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Corsair |
|
Адрес |
115 N. McCarthy Blvd., Milpitas, CA 95035, United States |
|
Контакти |
+1 510-657-8747 |